IMENIKIG 1292VPISI 881V POŠTNEM OBM. 881POŠTNA OBM. 1PONEDELJEK, 19. OKTOBER 2026
eMesto.si/Omrežje lokalne skupnosti/Imenik podjetijPonedeljek, 19. oktober 2026·SL
V ŽIVO
Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Ig.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Ig.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520
Verificiran zapis · Imenik 2026

Kmetijska Ig, Z.o.o., zadruga

Glavna dejavnost: Posredništvo pri prodaji na debelo kmetijskih surovin, živih živali, tekstilnih surovin, polizdelkov. Sedež na Gasilska ulica 010, 1292 Ig. Status aktivno po AJPES.

Matična 5860296000
Davčna 78599377
SKD 46.110
Vpis 13. 12. 1994
Status
Aktivna
poslovni register
Prihodki
3.785.775 €
leto 2025
Vpis
13·12·94
31 leto v poslu
Pravna oblika
zadruga
zadr.
Občina
Ig
1292 · Ig
SKD
46.110
Posredništvo pri prodaji na deb…
SKIS
S.11002
Nacionalne zasebne nefinančne d…
O podjetju · sinopsis

Kmetijska Zadruga Ig, Z.o.o. opravlja dejavnost posredništvo pri prodaji na debelo kmetijskih surovin, živih živali, tekstilnih surovin, polizdelkov s sedežem v občini Ig. Profil je verificiran v AJPES Poslovnem registru Slovenije in dopolnjen iz 2 javnih virov ter prikazan v občinskem imeniku eMesto.

Podjetje je registrirano na naslovu Gasilska ulica 010, 1292 Ig, vpis v register pa sega v 13. 12. 1994. Glavna dejavnost po klasifikaciji SKD 46.110 je posredništvo pri prodaji na debelo kmetijskih surovin, živih živali, tekstilnih surovin, polizdelkov.

Pravna oblika podjetja je zadruga (zadr.). Klasifikacija po SKIS je S.11002 - Nacionalne zasebne nefinančne družbe. Status v javnem registru je aktivno.

Glavna dejavnost: Posredništvo pri prodaji na debelo kmetijskih surovin, živih živali, tekstilnih surovin, polizdelkov · Velikost: Majhne enote

Fotografijačaka na lastnika
Foto · prostorLastnik profila lahko naloži fotografijo objekta, ekipe ali izdelka. Privzeto se prikazuje izvleček iz registriranih podatkov.
Klasifikacija
KodaKlasifikacijaOpisVir
46.110SKD · glavna dejavnostPosredništvo pri prodaji na debelo kmetijskih surovin, živih živali, tekstilnih surovin, polizdelkovAJPES
S.11002SKIS · sektorNacionalne zasebne nefinančne družbeSURS
SI-1292Poštno območjeIgPošta Slovenije
Poslovanje in lastništvo

Po velikosti se podjetje uvršča med majhne enote.

Sprememba prihodkov · do 3 zadnja leta
Rast +33,3 %
2023–2025 · 2.840.314 € → 3.785.775 €
Zadnja letna sprememba
Rast +23,3 %
2024–2025 · 3.069.610 € → 3.785.775 €
Prihodki na zaposlenega · 2025
Ni podatka
Za izračun potrebujemo prihodke in več kot 0 zaposlenih za isto leto.
Postavka (EUR)202320242025
Celotni prihodki2.840.3143.069.6103.785.775
Celotni odhodki2.818.9613.057.2773.748.079
Kapital1.513.7841.524.8161.559.659
Sredstva1.643.4191.666.4701.699.238
Povprečna bruto plača259325672834
VlogaOseba ali družbaDelež
predsednik zadrugeHribar Franci
DirektorŽučko Helena
  • DDVzavezanec · SI78599377
  • TRRni v blokadi · 1 račun (DBS d.d.)
  • Davčni dolgni davčni dolžnik
  • Registrski organOkrožno sodišče Ljubljana

Vir: AJPES (poslovni register, letna poročila, transakcijski računi) in FURS prek poslovnega registra CompanyWall Business, prebrano 18. 10. 2026. Zneski v evrih, brez centov.

Javna sredstva

Od proračunskih uporabnikov in drugih zavezancev po ZDIJZ je podjetje v obdobju januar 2015 – avgust 2026 prejelo skupaj 301.227 € od 15 plačnikov. V zadnjih 12 mesecih s podatki (september 2025 – avgust 2026) 19.964 € od 5 plačnikov.

Leto20152016 · 9 mes.2017201820192020202120222023202420252026 · 8 mes.
Prejeto (EUR)17.47633.04927.99526.95942.38629.30225.98524.51522.37622.05820.8888239
Plačnikov243467875554
Največji plačniki · zadnjih 12 mesecev
PlačnikZnesek (EUR)Delež
ŽALE, d.o.o.11.25556,4 %
JŠRIPS RS331216,6 %
KGZS - ZAVOD LJ278714 %
ZOO Ljubljana15797,9 %
ENERGETIKA LJUBLJANA, d.o.o.10315,2 %
Največji plačniki · januar 2015 – avgust 2026
PlačnikZnesek (EUR)Delež
ŽALE, d.o.o.206.21768,5 %
AGENCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA KMETIJSKE TRGE IN RAZVOJ PODEŽELJA30.71010,2 %
JŠRIPS RS25.7018,5 %
KGZS - ZAVOD LJ22.5667,5 %
ZOO Ljubljana68292,3 %
OKRAJNO SODIŠČE V LJUBLJANI52001,7 %
VRTEC IG16940,6 %
ENERGETIKA LJUBLJANA, d.o.o.11290,4 %

Vir: Komisija za preprečevanje korupcije, erar.si (CC BY 4.0), zbirka Transakcije. Prikazana so prejeta plačila, ne le subvencije. Zneski so združeni po mesecu plačila, ne po datumu računa. Podatki so naloženi za 137 mesecev.

Stik s podjetjem

Stik z Kmetijska Ig, Z.o.o., zadruga

Sporočilo gre neposredno do lastnika profila · Odgovor v 24–48 h · Brez sledilcev, brez deljenja podatkov

05 · Vrsta povpraševanja
Odgovor v 24–48 hBrez posrednikov. Neposreden stik s podjetjem.Podatki se ne prodajajo tretjim osebam.
Register v številkah
Letni pregled · oktober 2026Vir: AJPES Poslovni register Slovenije
Matična
5860296000
enolični identifikator
Davčna
78599377
davčni identifikator
Pošta
1292
Ig
Viri
2
AJPES Poslovni register Slovenije

»Manjka kaj o vašem podjetju?

Pošljite nam podatke in jih bomo dodali. Brez obrazcev, brez prijav · samo pošljite nam popravke po e-pošti. Vaš profil dopolnimo v 24 urah.

V okolici · Ig 1292

Podjetja v istem lokalnem gospodarskem okolju.

PodjetjePravna oblikaNaseljeMat. št.PoštaStatusProfil
KPKig Podjetje Za Proizvodnjo In Upravljanje Družb d.o.o.d. o. o.Ig50344180001292AktivnoOdpri →
CZCenter Za Usposabljanje, Delo In Varstvo Dolfke Boštjančič, DragazavodDraga51855300001292AktivnoOdpri →
NPNutrisslim, Proizvodnja In Distribucija Živil, d.o.o.d. o. o.Ig37116760001292AktivnoOdpri →
OŠOsnovna Šola IgzavodIg50844310001292AktivnoOdpri →
CDCvetka Dir Prevozništvo In Trgovina d.o.o.d. o. o.Ig32836150001292AktivnoOdpri →
Imenik na zemljevidu

Ig · vse na svojem mestu.

Podjetja, društva, dogodki, razpisi in občinske točke · vse na enem zemljevidu. Trenutni profil je označen s črno-rumenim oznako.

881 aktivnih vpisov · v živo
881 aktivnih · občinski imenik AJPES PRS · svežina dnevno
Zemljevid se nalaga …
N
500 m
Ste lastnik tega podjetja?

Postanite del digitalnega omrežja občine.

Povežite podjetje z občino, prebivalci in lokalnim okoljem.

Dopolni profilDodaj dejavnostiPoveži podjetjeObjavi ponudboAktiviraj lokalno stranSpletna stranDomenaPoštni predaliTrgovinaMobilna aplikacijaMarketplace
Pošljite povpraševanje
Zagotovimo vam pravo digitalno prisotnostDigitalne platforme d.o.o.040 502 520
Po prejemu povpraševanja vas kontaktiramo v 2 delovnih dneh. Brez vstopnih stroškov, brez vezave.